Seanca për rigjykimin e vrasjes së Marigona Osmanit – alivanoset Dardan Krivaqa

Dardan Krivaqa në seancën e sotme të rigjykimit për vrasjen e Marigona Osmanit është alivanosur.

Atij menjëherë sipas Klanit i ishte dhënë ndihma mjekësore dhe seanca ka vazhduar.

Ndër tjera, në seancë ndodhi një debat mes babait të Marigona Osmanit dhe avokatit të Dardan Krivaqës.Krivaqa sot kishte deklaruar se ai dhe e ndjera ishin përdorues të substancave narkotike.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights