18.8 C
Pristina
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

Rrëfim rrënqethës: Lokja me lot në sy rrëfen se nuk guxon me kallxu prej vajzave të saj që jeton e vetmuar

Lokja Fetije Bega nga Ferizaj ishte protagonistja radhës në rubrikën “Porositë e Lokës”.

Ai tregoi tmerrin që përjetoi sa ishte e re dhe si mbeti e vetmuar.

Lokja tregon se nuk po ka guxim me tregu se jeton e vetmuar prej vajzave te saj.

Rrëfimin e plotë të saj e gjeni në videon më poshtë:

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights