Rrahën mes vete dy familjarë në Suharekë, policia i arreston

Policia e Kosovës ka njoftuar se janë arrestuar dy persona në Suharekë, pasi të njëjtit ishin përleshur fizikisht në mes vete.

Si pasojë, njëri prej tyre ka pësuar lëndim trupor dhe ka pranuar tretmanë mjekësorë.

Të dy më pastaj janë dërguar në mbajtje, përcjell IndeksOnline.

Rasti është cilësuar si sulm dhe dhunë në familje./IndeksOnline/

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights