Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për identifikimin e këtij personi – ja për çfarë dyshohet

Policia e Kosovës ka kërkuar ndihmë për identifikimin e një personi të dyshuar për kanosje, duke publikuar fotografinë e tij.

Policia thirr qytetarët që të raportojnë në numrin 129 për çdo informatë që mund të kenë për të.

“Njësiti i hetimeve të stacionit policor Qendra në Prishtinë, me autorizim nga prokuroria kompetente, kërkon ndihmë nga qytetarët në ofrimin e informatave, të cilat do të ndihmonin në identifikimin dhe arrestimin e personit që shihet në fotografi. I dyshuari kërkohet për përfshirje në një rast, Kanosje, që është raportuar në polici me datën 12.12.2023. Të nderuar, për çdo informatë që mund të çojë në identifikimin e personit apo vendndodhjes së saj, kontaktoni policinë në numrin e telefonit: 192”, thuhet në njoftimin e policisë.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights