Pleqnar Rrahman Lajçi: U befasova kur erdhën m’u nda mashkull me mashkull, kishin qenë t’martum – Ja çfarë më ndodhi

Në emisioni Kojshia Show edhe këtë javë ishte një temë interesante. Bëhet fjalë për temën e “Pajtimit të gjaqeve sipas Kanunit”, ku të ftuar ishin dy pleqnarë nga Rugova e Pejës, Rrahman Lajçi dhe Isa Muriqi.

Pleqnari Rrahman Lajçi, në këtë emision tregoi një ngjarje interesante që i kishte ndodhur në punën e tij si pleqnar.

Ai thotë se një qift të martuar mashkull me mashkull i kishin kërkuar atij që t’i ndajë sipas Kanunit.

Për më shumë, shikoni videon e më poshtme nga minuta e 11:00.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights