“O majmun, sherrin ki me ma pa”: Sherr mes protestuesve dhe Policisë në Gllarevë, qytetari kërcënon policin

Disa persona kanë protestuar sot në Gllarevë për pakënaqësitë që kanë në lidhje me ndërtimin e rrugës Kijevë-Zahaq.

Banorët e fshatrave të zonës po ankohen për devijimin e rrugës dhe për këtë arsye kanë protestuar të premten dhe sot.

Por, protesta e tyre sot në vendin ku po zhvillohen punimet ka eskaluar në përplasje mes qytetarëve protestues dhe Policisë së Kosovës, tregojnë pamjet e publikuara nga portali lokal Klina Info.

Një qytetar protestues dëgjohet teksa i thotë një polici se “do t’ia shohë sherrin”.

“O majmun, sherrin ki me ma pa”, i drejtohet protestuesi, policit.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights