Nxehet Hakif Bajrami “godet” Mulla Xhevatin: Do hoxhallarë ma kanë sha shqiponjën e po thonë turku na ka çliru, he zoti i marroftë

Këtë të diel në emisionin Kojshia Show, mysafirë ishin, historiani Hakif Bajrami dhe prifti katolik, Don Lush Gjergji si dhe hoxha Xhevat Kryeziu.

Historiani Hakif Bajrami, në këtë emision i tha hoxhës Mulla Xhevatit se disa hoxhallarë e kanë sharë shqiponjën që gjendet në flamurin kombëtarë.

Reagimin e hoxhës e gjeni në videon më poshtë:

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights