Një grua e gjuan me shuplaka një kalimtare në Prishtinë

Një grua ka sulmuar një grua tjetër në Prishtinë e cila ishte kalimtare e rastit, në rrugën ‘Tringë Ismajli’, shkruan Gazeta Metro.

Para pak minutash në kryeqytet ka ndodhur një sulm i papritur ndaj një viktime grua.

E dyshuara e cila po bërtiste me të madhe në rrugën ‘Tringë Ismajli’ në Prishtinë, për disa minuta, në një moment ka sulmuar dy gra të tjerë, por njërën edhe e ka rrahur fizikisht.

Gazeta Metro ka siguruar pamjet e këtij sulmi, derisa për më pak se 2 minuta Policia kanë arritur në vendngjarje dhe e kanë arrestuar të dyshuarën.

Më poshtë keni pamjet e ndjeshme. /gazetametro.net

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights