Ndahet nga jeta ish-ushtari i UÇK-së

Ka ndërruar jetë ish-ushtari i UÇK-së, Naim Hoti nga Podujeva.

Kështu kanë bërë të ditur familjarët e tij përmes një postimi në ‘Facebook’.

Varrimi i të ndjerit behët sot nga ora 15:00, në varrezat e fshatit Bradash.

Njoftimi:

Të Allahut jemi dhe vetëm tek Ai është kthimi

Ju njoftojmë se sot ndërroj jetë Naim (Ramadan) Hoti 1968-2024

Varrimi i te ndjerit bëhet nesër (23.02.2024) ne ora 15:00 në varrezat e fshatit Bradash.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights