13.4 C
Pristina
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Momenti kur vetura ‘Mercedes’ rrëshqet nëpër borë në autostradën ‘Ibrahim Rugova’

Moti i lig në Kosovë ka vështirësuar komunikacionin pothuajse në çdo pjesë të vendit.

Rrugët janë mbuluar me borë, veturat kanë rrëshqitur dhe janë krijuar kolona të gjata. Situatë e njëjtë është edhe në autostradën “Ibrahim Rugova”.

Faqja “Prishtina” në Facebook ka publikuar një video nga autostrada “Ibrahim Rugova”, ku një veturë shihet duke rrëshqitur në rrugën e mbuluar nga bora.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights