Lajmi i hidhur: Vdes veterani i arsimit nga Skënderaj, Gani Sejdiu

Familja Sejdiu ka marrë lajmin e hidhur për vdekjen e familjarit të tyre.

Ka ndërruar jetë veterani i arsimit, Gani Sejdiu, nga fshati i Klinës së Poshtme të Skenderajt.

Lajmin për vdekjen e tij e kanë dhënë familjaret përmes rrjeteve sociale.

Varrimi i të ndjerit bëhet sot në varrezat e Klinës së Poshtme nga ora 17:00.

Postimi i plotë:

Te Allahut jemi dhe tek ai do të kthehemi.
Te nderuar miq dhe familjar më pikëllim ju njoftojmë se sot me datë 08.02.2024 ndërroi jetë babai ynë
Varrimi behet ne varrezat e Klines Poshtme ne ora 17:00

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights