Lajm i hidhur: Vdes i riu nga Vushtrria

Familja Hasani nga fshati Strofc i Komunës së Vushtrrisë ka marrë lajmin e hidhur për vdekjen e familjarit të tyre.

Kamer Hasani në moshë mjaft të re ka ndërruar jetë, shkruan Jepi zë.

Familjarët kanë konfirmuar për “Jepi zë” kishte kohë që ishte sëmurë ndërsa përmes një postimi kanë treguar edhe për kohën e varrrimit.

Njoftimi i plotë:

Te Allahut jemi te Ai do te kthehemi
Njoftim mortor
Njoftojmë miqet dhe dashamiret se ka ndrrue jetë Djali im Kamer Hasani ne moshën 41 vjeqar
Vorrimi do te bahet sot me 22 maj 2024 ne fshatin Strofc nene lagjen Shabanaj
Namazi i te ndjerit falet ne ora 13 me drekë në xhamin ne Vushtrri ndersa vorrimi ne ora 14 ne fshatin Strofc

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights