17.7 C
Pristina
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Ky është parashikimi i motit i BBC-së për Kosovën

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se të shtunën parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje shiu dhe bore.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -1 deri 0 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të jenë mes 0-3 gradë Celsius.

Ndërsa ky është parashkimi për Prishtinën i BBC Weather për ditët në vijim:

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights