Kurti në shesh, i prinë marshit të Paradës së Krenarisë

Edhe kryeministri Albin Kurti bashkë me ministrin e Kulturës, Hajrullah Çeku, atë të Shëndetësisë, Arben Vitia, u janë bashkuar në marshin e Paradës së Krenarisë, shkruan Gazeta Insajderi.

Kurti dhe Çeku po i prijnë marshit me pankartën ku shkruan; Kemi qenë dhe do t’jemi.

Fytyrat publike që mbështetesin këtë marsh, janë kryetari i Prishtinës, Përparim Rama dhe dy politikanet tjera, Albulena Haxhiu dhe Mimoza Kusari – Lila.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights