13.4 C
Pristina
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Kica-Xhelili: Faturat e rrymës që po m’i dërgojnë qytetarët janë përtej normalitetit

Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Doarsa Kica-Xhelili, ka thënë se faturat e rrymës që po ia dërgojnë qytetarët, janë përtej normalitetit.

Përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook, deputetja edhe ka ironizuar, duke thënë se “sipas Qeverisë, edhe për këtë ka faj LDK-ja dhe Gjykata Kushtetuese”.

Postimi i plotë:

Faturat TRE SHIFRORE të rrymës që po m’i dërgojnë qytetarët janë PËRTEJ çdo normaliteti.

Mesiguri, sipas Qeverisë, dhe për këtë ka faj LDK dhe Gjykata Kushtetuese.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights