Humbje e madhe: Deputeti i VV’së që kurrë se çeli gojen në Kuvend, thotë se s’do të jetë më kandidat për deputet

Deputeti i VV-së, Fitim Uka, ka bërë me dije se më nuk do të kandidojë për deputet.

Ai ka paralajmëruar largimin nga politika.

Uka ka deklaruar se për arsyeje subjektive do ta lë politiken.

“Nuk do të jem më kandidat për deputet në zgjedhjet e ardhshme, kurdo që të mbahen ato. S’do të jem as për LVV-në dhe asnjë parti tjetër”, është shprehur ai.

Ai nuk ka dhënë ndonjë detaj për largimin nga politika.

“Arsyet janë subjektive. Do të jem shumë larg politikës”, ka thënë Uka për Front Online.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights