18.8 C
Pristina
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

Hakif Bajrami: Ibrahim Rugova pinte raki kur unë e bëra librin për masakrat. Ja çfarë me tha ai!

Këtë të diel në emisionin Kojshia Show, mysafirë ishin, historiani Hakif Bajrami dhe prifti katolik, Don Lush Gjergji si dhe hoxha Xhevat Kryeziu.

Në këtë emision, historiani Hakif Bajrami te presidenti historik i Kosovës, dr.Ibrahim Rugova ishte duke pirë raki, kur ky kishte shkuar ta takojë në kohën kur e kishte bërë një libër për masakrat e ushtrisë serbe ndaj popullatës së Kosovës.

Rrëfimin e plotë të tij e gjeni në videon më poshtë:

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights