Haki Abazi: Kurti narcist, mashtrues e komunist, dëshiron ta bëjë shkrumb Osmanin dhe PDK-në

Haki Abazi, ish-deputet i LVV-së ka ka reaguar pas përplasjes së Osmanit me Konjufcën dhe Qeverinë Kurti, për letrën e dërguar në KiE nga Gërvalla.

Abazi u shpreh se është koha që ta kuptojmë se kemi të bëjmë me një narcist e mashtrues.

“…Priteni sulmin duke e tentuar për ta futur në lojë Memlin dhe PDK për ta bërë shkrum edhe Vjosën dhe PDK! Unë nuk dua të “ngrohem” në zjarrin e djegjes së Presidentës as të PDK, sepse është koha me kuptu që kemi të bëjmë me një narcisist, mashtrues dështak dhe një komunist të brymosur me “vlerat” e Fadil Hoxhës dhe vllëzërve të tij që kanë vrarë Shaban Polluzhën dhe bashkëluftëtarët.”- ka shruar Abazi në Facebook.

Postimi i plotë:

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights