Gjendet pa shenja jete një person në tregun e gjelbër në Viti

Një person është gjetur pa shenja jete mëngjesin e sotëm në Viti.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë përkatëse policore dhe ambulanca.

Ekipi mjekësor i Qëndrës Kryesore të Mjekësisë Familjare ka konstuatuar në vendin e ngjarjes vdekjen e viktimës.

Trupi i pajetë është gjetur brenda objektit të tregut të gjelbër. Viktima është i moshës rreth 50 vjeçe.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights