19.5 C
Pristina
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

Fushë Kosovë: Ngacmohet seksualisht një grua nga taksisti

Një grua në Fushë Kosovë është ngacmuar nga taksisti.

Policia ka bërë të ditur se i dyshuari është intervistuar dhe është liruar në procedurë të rregullt hetimore.

“Viktima femër kosovare ka raportuar se derisa ka qen në TAX-i, është ngacmuar seksualisht nga drejtuesi i dyshuari mashkull kosovar. I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit, është liruar në procedurë të rregulltë hetimore”, thuhet në raportin e policisë.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights