E rëndë: Vetura shkel këmbësoren në lagjen Ulpiana në Prishtinë

Një këmbësore është goditur nga një veturë në lagjen Ulpiana në Prishtinë.

Siç mund të shini në videot e siguruara nga ATV, në vendngjarje kanë dalë policia si dhe autoambulanca dhe e njëjta është dërguar për tretman mjekësor.

Ende nuk dihet gjendja e saj shëndetësore.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights