E frikshme: Rrufeja godet një shtëpi në Suharekë, publikohen pamjet

Një shtëpi është përfshirë nga zjarri gjatë ditës së sotme në Suharekë.

Kjo ka ndodhur si pasojë e goditjes nga rrufeja.

Një shtëpi është përfshirë nga zjarri gjatë ditës së sotme në Suharekë.

Kjo ka ndodhur si pasojë e goditjes nga rrufeja.

“Në Fshatin Nishor Suharekë një shtëpi është përfshi nga zjarri, intervenimi shpejt nga zjarrfikësit lokalizon zjarrin pa dëme të mëdha. Zjarri ka ndodhur nga goditja rrufesë” thuhet në njoftimin e Organizatës Vullnetare, Zjarrëfikësit dhe Shpëtimi

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights