29.1 C
Pristina
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

E dhimbshme: Varroset çifti që humbi jetën tragjikisht në shtëpinë e tyre në Rahovec

Janë varrosur Haki Zeka dhe Zymryte Zeka.

Ky është çifti i cili humbi jetën tragjikisht një ditë më parë në fshatin Pataçan i Poshtëm në Rahovec.

Dyshohet se shkaktari kryesor i kësaj tragjedie është mbushësi i telefonit, i cili thuhet se teksa ishtevendosur në prizë.

Çifti që humbën jetën po jetonin vetëm, pasi fëmijët i kishin jashtë vendit.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights