Duartrokitje dhe brohoritje – momenti kur Lushtaku lirohet nga baza e EULEX-it

Me duartrokitje e brohoritje është pritur lirimi i Sami Lushtakut nga baza e EULEX-it, të premten në mbrëmje.

Lushtaku u lirua pas rreth një ore intervistim në zyrat e EULEX-it, pas ndalimit të tij në mbrëmje në dalje te Prishtinës te Hotel Emerald.

Një numër i madh i njerëzve ishte mbledhur te zyrat e EULEX-it për të pritur lirimin e tij.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights