Drejtoi veturën nën masën mbrojtëse gjobitet me 500 euro shoferi në Ferizaj

Policia e Komunikacionit Rrugor në Ferizaj ka ndaluar shoferin 38-vjeçar me inicialet A.Ç., i cili bëhet e ditur se ka drejtuar veturën nën masën mbrojtëse.

Bëhet e ditur se ndaj tij policia ka shqiptuar një gjobë kundërvajtëse prej 500 euro, 5 pikë negative, vazhdim i masës mbrojtëse edhe për 6 muaj, si dhe i janë konfiskuar përkohësisht automjetet.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights