13.4 C
Pristina
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Doktoresha Samira: Fëmijët që lindin me të meta janë për shkak se… !

Këtë të diel në emisionin Kojshia Show, të ftuar ishin dy doktorët e njohur, Ismail Lutolli- Pediater, Hematolog si dhe gruaja tij, doktoresha Samira Ademi Lutolli, gjinekologe.

Në këtë emision, ata rrëfyen ngjarje të ndryshme nga jeta e tyre private, por edhe nga puna e përditshme me pacientë.

Intervistën e plotë të tyre në Kojshia Show, e gjeni në videon më poshtë:

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights