Befason Hetem Ramadani: Feja Shqiptarit, shqiptaria nuk është fe, Profeti Muhamed ishte gjeni – Ja pse!

Këtë të diel, mysafir në emisionin Kojshia Show ishin, Hetem Ramadani, që ndryshe njihet për aplikimin e mjekësisë alternative, si dhe biznesmeni, pronari i KFC-së, njëherësh edhe kryetari i bordit të Prishtina Mall, Fatmir Zymberi.

Hetem Ramadani, në këtë emision tha se “Shqiptaria” nuk është fe, andaj sipas tij, nuk ka fe shqiptare.

Ai tha se Profeti Muhamed ishte një gjeni.

Më shumë detaje i gjeni në emisionin e plotë në videon më poshtë:

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights