Befason Hakif Bajrami: I thash Priftit që më erdh mem kryqëzua, por unë jam mysliman si Profeti Muhamed, nuk bahna katolik kurrë – Ja si reagon Don Lush Gjergji!

Këtë të diel në emisionin Kojshia Show, mysafirë ishin, historiani Hakif Bajrami dhe prifti katolik, Don Lush Gjergji si dhe hoxha Xhevat Kryeziu.

Historiani Hakif Bajrami, në këtë emision tha se është mysliman dhe se nuk do ta ndërrojë fenë asnjëherë.

Reagimin e priftit e gjeni në videon më poshtë:

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights