Babloku tenton te ja sjellë tezen live në emision hoxhës Enes Limanin, ai nuk e lejon – Ja çfarë ndodh!

Këtë të diel, në emisionin Kojshia Show të ftuar ishin, hoxha Enes Limani, Adem Shala dhe përmes një lidhje nga skype, Kristi Marcinaj, ish i krishterë i cili u konvertua në fenë Islame.

Adem Shala, ndryshe i njohur si babloku, ngacmoi hoxhën Enes Limani në emision.

Ai i thotë hoxhës se ka të drejtë t’i ketë deri në dhe dëshiron t’ia sjellë një teze të tij për ta martuar.

Shikoni këtë moment nga minuta 56:00.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights