Lanë Evropën për Kosovën dhe ia panë hajrin: Vëllezërit hapën furrë në Kamenicë, tash japin mijëra bukë falas për ata në kushte të vështira

Mërgimtarët që kanë vendosur që ta lënë Evropën dhe të kthehen në vendlindje ka shënuar një rritje të lehtë.

Andaj gazetarja e lajmi.net, Fjolla Hyseni, ka treguar rrëfimin e një të riu nga Kamenica që ka hapur një furrë në këtë qytezë, dhe arsyen se përse është kthyer në vendlindje.

Ai tha se vendimin e ka marrë vetë për tu kthyer dhe vepruar në Kosovë.

Ndërsa ka treguar se gjatë muajit të ramazanit, ai shpërndanë bukë për nevojtarët, dhe nuk e ka problem sasinë që e jep gjatë ditës. /Lajmi.net/

Më poshtë e keni videon e plotë:

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights