Ilir Kulla zbulon se a po e pret Izraeli ardhjen e Anti-Krishtit (Degjallit) dhe pse po bëhet lufta atje!

Këtë javë në emisionin Kojshia Show ishte Ilir Kulla, ekspert i sigurisë kombëtare, njëherit ish-këshilltari i ish-presidentit Ilir Meta, këngëtari Xhezair Elezi (Xheza) dhe Miss Kosova 2020, Frontina Gashi.

Ilir Kulla, në këtë emision foli për profetësitë izraelite për ardhjen e anti-krishtit, si dhe a ka ndërlidhje lufta që po bëhet atje me këto profetësi.

Për të mësuar më shumë lidhur me këtë temë, shikoni videon më poshtë:

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights