E paparë: Dajë e nip shahen dhe gati sa nuk “rrahën” mes vete në emision – “Ky lypë… kurrë s’vjen laperi i keq”!

Në emisionin Kojshia Show, në rubrikën “Porositë e Bablokut”, bashkëbisedues ishin një i moshuar nga fshati Smirë, Beqir Gashi si dhe nipi i tij Adem Shalën nga fshati Remnikë i Vitisë.

Ata në këtë rubrikë rrëfyen histori të ndryshme, ku nuk munguan edhe kritikat për njëri-tjetrin, duke dhuruar momente qesharake herë pas here.

Bisedën e plotë të tyre mund ta dëgjoni në videon më poshtë:

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights