Error 404 - nuk u gjet

Nuk u gjet ajo që sapo kërkuat. Ju ftojmë që të shfletoni rubrikat apo publikimet tona të fundit.

Dëgjoji mirë armiqtë e tu, ata janë të parët që i zbulojnë të metat tua

Ja disa thënie nga autorë të ndryshëm: Mënyra më e mirë për t’u hakmarrë ndaj një armiku është të...

IPK arreston një zyrtar policor, dyshohet se shkaktoi aksidentin ku vdiq i riu në Fushë Kosovë

Hetuesit e IPK-së kanë arrestuar një zyrtar policor me dyshimin për “rrezikim të trafikut publik”. Polici i arrestuar dyshohet...

Vërshimet në Prishtinë, këta janë numrat emergjentë për qytetarët

Reshjet e mëdha të shiut dhe breshërit në kryeqytet kanë shkaktuar vërshime goxha të mëdha në zonat e...

Dita bëhet natë – shi, breshër dhe erëra të fuqishme “pushtojnë” Prishtinën

Prishtina është errësuar si pasojë e shiut, erërave e shtrëngatave që po vazhdojnë edhe tani. Aktualisht temperatura në kryeqytet...

Erëra të forta, pluhuri e ‘bllokon’ rrugën në Prizren

Pluhuri i ngritur për shkak të erërave e ka...

Vdes gazetari shqiptar nga Shkupi

Isuf Kadriu, korrespondent i Radios Evropa e Lirë në...

Dritan Goxhaj: Serbia i sheh shqiptarët si rrezik, po blen armë kudo – ne nuk po armatosemi njësoj si ta

Ish-luftëtari i UÇK, Dritan Goxhaj tha se Serbia po vazhdon të marrë armatime kudo, ndërsa ne nuk po...

Bleu për 4 dollarë një vazo antike të Majave, ia kthen muzeut në Meksikë

Autoritetet në Meksikë kanë rigjetur një vazo të humbur antike nga koha e Majave. Artefaktin e kishte blerë...

Si po përdoren bandat shqiptare për zgjedhjet e parakohshme në Mbretërinë e Bashkuar

Botë Si po përdoren bandat shqiptare për zgjedhjet e parakohshme në Mbretërinë e Bashkuar? news image sinjali Sinjali.com 23 Qershor 2024 16:50 Më 4...

Ilir Ikonomi: Përfshirja në kryengritjen e qershorit e kualifikoi Nolin si një politikan të dobët

Në maj të vitit 1924 në Shqipëri Fan Noli, së bashku me Bajram Currin dhe Luigj Gurakuqin, nisi...

Shtatë shkaktarët e fshehur të migrenës, kujdesi që duhet të tregoni

Migrena nuk është thjesht një dhimbje e keqe koke.Kur...

UEFA merr vendim për Dakun, e dënon rëndë

Shtëpia e futbollit, UEFA ka marr vendim për sulmuesin...
Verified by MonsterInsights