Tag: Alfred Cako

spot_imgspot_img

Alfred Cako vjen me parashikim: Do të ketë ndryshime të kufijve, ja me kë bashkohet Kosova

Alfred Cako në emisionin OKULT në DTV ka folur për vizitën e sekretarit të përgjithshëm të NATO-s në Kosovë dhe vendet e Ballkanit. Cako këtë...
Verified by MonsterInsights