23 C
Pristina
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

Tag: Adriana Istrefi

spot_imgspot_img

Burrnia sot nuk identifikohet me mustaqe, ajo fshihet pas fustanit

Kriza në Shqipëri ka kapluar të madh dhe të vogël, e shkon më tej se kriza e lugës bosh për të mbushur barkun, kriza...
Verified by MonsterInsights