Xhiroi nënën e tij në skena intime në film, regjisori i ri rrëfen ndjesitë

Regjisori, 21 vjeç, Damian Hurley përgatiti një thriller të ri joshës dhe kërkoi nënën e tij Elizabeth Hurley për një rol kryesor. I titulluar Strictly Confidential, filmi shfaq aktoren, 58 vjeç, në skena shumë intime me një grua tjetër.

Damian Hurley ka thënë se ndihej shumë normal teksa drejtonte nënën e tij në këtë rol.

Modeli këmbënguli se megjithëse mund të duket ‘e çuditshme’ për njerëzit e zakonshëm, për ata që janë rritur në industri si pasardhës të famshëm, është rutinë.

“Po flisja me shumë miq të mi, të cilët janë gjithashtu gjenerata e dytë e prindërve në industri. Ata thonë saktësisht të njëjtën gjë: se gjëra për të huajt që mund të duken krejtësisht të çuditshme dhe të jashtëzakonshme, për ne është thjesht e zakonshme”./vizionplus.tv

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights