Vajza e Ramushit dhe Anitës shkëlqeu në maturë

Vajza e Ramush Haradinaj shkëlqeu si maturante.

Hana morri gjithë vëmendjen me fustan të zi vezullues.

Ajo mori shumë komente pozitive për dukjen e saj.

Hana me thjeshtësinë dhe bukurinë e saj bëri shumë krenarë Ramushin dhe Anitën, shkruan “Kosovarja”.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights