Trupin si ‘peshk’, Kaltrina Selimi po shkëlqen në këtë veshje

Këngëtarja e njohur, Kaltrina Selimi, gjithmonë veçohet për thjeshtësinë që e ka, këtë ajo e ka dëshmuar edhe në ditën e dasmës së saj.

Në vitin 2012 Kaltrina i ka dhënë fund beqarisë, duke e kurorëzuar dashurinë e saj me martesë me Driton Stubllen, përcjell ORAinfo.

Ajo pas martesës ka vazhduar të jetë shumë aktive në muzikë, duke realizuar disa projekte muzikore.

Në fotografinë e fundit ajo shihet e veshur me fustan të gjatë dhe me shumë stil.

Në këtë veshje trupi i saj po duket si ‘peshk’. /ORAinfo/

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights