Teuta Selimi ka dy fjalë për vëllain

Teuta Selimi para disa javësh morri gjithë vëmendjen e rrjetit me dhunën e raportuar ndaj bashkëshortit dhe vëllaut të saj.

Sot duket se gjithçka është në rregull.

Teuta ndau me ndjekësit e saj momentin kur festonin ditëlindjen e vëllaut të saj.

Më këtë kuptohet se gjithçka i mbeti të kaluarës dhe po e jetojnë jetën më të lumtur se kurrë.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights