29.1 C
Pristina
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

Sot është një nga moderatoret më të famshme në Kosovë, a e njihni kush është?

“Sot me 04.01.85 ne oren 10:43 lindi gaborrja e pare n’sheher”.

Këto janë fjalët e Liberta Spahit për ditëlindjen e saj, bashkëngjitur një foto të saj nga fëmijëria.

E bukur dhe simpatike si fëmijë, Libi është e tillë edhe sot.

Por në një këndvështrim tjetër, Liberta nuk është më vajza e pafajshme që duket në foto, por është vajza e ëndrrave të shumë meshkujve ndër vite.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights