Roberti dhe Ana sjellin imazhe të reja

Roberti dhe Ana siç shihet kanë filluar pushimet e tyre.

Këtë e bënë të ditur vet Ana e cila ka postuar një foto në instastory në krahët e Robertit, me pamje nga pishina, shkruan Kosovarja.

Çifti më i komentuar në media rozë po shijojnë lidhjen e tyre në maksimum.Ana dhe Roberti në këto imazhe të reja po shfaqin linjat trupore në top formë.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights