Nxehet vllau i aktorit Dashni dhe Pabesi. Më keni shkru hajmali per me u prish prej gruas. Ja cfarë ndodh!

Në emisionin Kojshia Show, këtë javë ishin të ftuar aktoret e tregimeve popullore Dashni dhe Pabesi.

Vëllezrit Fatmir Loshi e Imer Loshi se bashku me Vjollca Dajaku e Bahrije Hashani si dhe me Modelen e njohur nga Shqiperia Anisa Musta.

Ata interpretuan diqka nga tregimet e tyre. Në një moment vllau i tyre Tafili (Imer Loshi), ju ka zbuluar atyre një hajmali live në emision.

Ndiqeni emisionin nga minuta e 27-të, për ta parë këtë moment.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights