Naim Abazi feston ditëlindjen, mosha e tij krijon habi

Është një nga emrat më të njohur të botës së muzikës dhe televizionit.

Naim Abazi, prej shumë vitesh është pjesë e ekranit, duke dhuruar spektakël dhe shou përmes këngës dhe programeve të tij.

Naim Abazi I lindur ne Prapashticë me një dhjetor 1963, ndër vite ka përjetuar një valë të gjatë suksesesh, shkruan “Kosovarja”.

Sot, Naimi mbushë fiks 60 vjeç, ani pse duket shumë më i ri./Gazeta10

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights