Miss Kosova ‘ia shti ethet në bark’ këngëtarit të njohur: Për ty u ndava nga i fejuari – Reagimi tij do t’ju lë pa mend!

Këtë javë në emisionin Kojshia Show ishte Ilir Kulla, ekspert i sigurisë kombëtare, njëherit ish-këshilltari i ish-presidentit Ilir Meta, këngëtari Xhezair Elezi (Xheza) dhe Miss Kosova 2020, Frontina Gashi.

Miss Kosova 2020, Frontina Gashi, në këtë emision i bëri një ‘prank’ këngëtarit Xhezair Elezi, me të cilin ky i fundit u zu mjaft në siklet.

Për ta parë këtë moment, shikoni videon më poshtë:

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights