Mes thashethemeve për divorc, Xhensila publikon këngën e re – linjat trupore marrin vëmendjen

Teksa janë përhapur zërat për ndarjen e këngëtares së njohur shqiptare Xhensila Myrtezaj nga bashkëshorti i saj, Bes Kallaku, ajo ka vendosur të publikojë këngën e re me titull “Lotët”.

Projekti i fundit, sipas saj vjen si një frymëzim i veçantë, pasi është konceptuar dhe krijuar gjatë periudhës së saj të shtatzënisë me djalin, Amen.

Edhe këtë herë, Xhensila shfaqet në një formë të shkëlqyer fizike, ku nuk ka ngurruar t’i shfaqë linjat trupore.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights