Më të dashuruar së kurrë, Diola dhe Erolldi shijojnë pushimet

Marrëdhënia midis Diola Dostit dhe Erolld Belegut po merr vëmendje të madhe së fundmi.Marrëdhënia midis Diola Dostit dhe Erolld Belegut po merr vëmendje të madhe së fundmi.
Ish-banorja e Big Brother Vip 2, Diola Dosti, po shijon pushimet së bashku me partnerin e saj biznismenin, Erolld Belegu.

Erolldi ka postuar në instastory një foto ku shihet së bashku me Diolën.Postimi është rishpërndarë gjithashtu edhe nga Diola.Çifti ka hapur zemrat për të ndarë me publikun hollësi nga jeta e tyre private.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights