Magjistari Ilir Ferizi zhvesh rrobat me magji live në emision, ‘tmerrohet’ Arbnora Ademaj – Ja çfarë bënë nga frika se mos po e zhveshë edhe atë

Këtë të diel në emisionin Kojshia Show, të ftuar ishin ish-miss Kosova, Arbnora Ademaj, e cila po shkëlqen në serialet turke, hipnoterapeisti Ilir Ferizi, si dhe Salih Salihu, babai i fituesit të Big Brother Vip Kosova, Lumbardh Salihut.

Magjistari Ilir Ferizi, në këtë emision përformoi një trik interesant. Ai hoqi rrobat me magji live në emision.

Për të parë reagimin e ish-misit Arbnora Ademaj, shikone videon e më poshtme nga minuta 19:00:

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights