Lansohet bashkëpunimi i shumëpritur, mes Ermalit dhe Kidës

Ermal Fejzullahu dhe Kida kanë lansuar bashkëpunimin e shume pritur muzikor.

”Fiksim”, titullohet kënga që solli në bashkëpunim dy artistët.

Dyshja ka bashkëpunuar disa herë, e suksesi në ato projekte ka qenë i padiskutueshëm.

Pa dyshim që edhe ky projekt do të shndërrohet në hit.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights