Jeton Vorfi po duket më i ri tani se para 20 vitesh

Të gjithë e njohin si vëllatar profesionist, por profesioni i vërtet i Jeton Vrofit është ai i mjekut familjar.

Vitet e fundit Jeton Vorfi ka vendosur të largohet nga vallëzimi dhe disi ta shuan grupin e ti të famshëm “Art dizajn”.

Siç kuptojmë, Jeton Vorfi i është përkushtuar plotësisht mjeksisë, familjes dhe udhëtimeve, shkruan “Kosovarja”.

Siç mund ta shihni në këto foto, Jeton Vorfi po duket edhe më i ri se dikur.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights