“Jam ndjerë i tradhtuar”, Shpat Kasapi flet përsëri për ndarjen me Afërdita Dreshajn

Janë bërë vite që kur këngëtari Shpat Kasapi dhe Afërdita Dreshaj janë ndarë nga njëri-tjetri, pas disa vitesh lidhje.

Ndarja e tyre bëri bujë të madhe mediatike, sepse është përfolur për një tradhti të mundshme, megjithëse këto thashetheme gjithmonë mbeten të tilla, pasi protagonistët e ngjarjes asnjëherë nuk kanë folur për diçka të tillë.

Shpat Kasapi ishte i ftuar në emisionin “LIBERO”dhe pa përmendur emra theksoi se mendon se është tradhtuar, pavarësisht se nuk posedon ndonjë fakt.

“…Më duket se po… Jam tradhtuar dhe jam ndjerë keq sepse askush nuk ndihet mirë kur tradhtohet, por nuk do e cilësoja si ndjenjën më të keqe në botë…”, tha ai.

Për të ndjekur intervistën e plotë, mund të klikoni në linkun e mëposhtëm:

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights